Szukaj

Praca

Social Media & Marketing Specialist

Poszukujemy energicznej i kreatywnej osoby mającej duże poczucie humoru oraz dystans do siebie, która obejmie stanowisko Koordynatora ds. Marketingu w naszej organizacji. Na stanowisku będziesz odpowiedzialny za planowanie, kierowanie i koordynowanie działań marketingowych naszych marek i produktów.

Jeśli chciałbyś pracować w wielokulturowym środowisku dla dynamicznie rozwijającej się organizacji i jeśli pasjonuje Cię moda, biżuteria i luksusowe kosmetyki, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Obowiązki:
  • bardzo dobra znajomość narzędzi kanałów social media (FB, IG, YT, TikTok, etc.)
  • opracowywanie strategii dla czterech zróżnicowanych marek
  • tworzenie prezentacji i harmonogramów działań marek
  • raportowanie z działań w social mediach i ich wpływu na sprzedaż bezpośrednią
  • zwiększanie świadomości na temat marek, zwiększanie ruchu w social mediach i e-sklepach
  • zarządzanie i tworzenie treści na potrzeby kanałów social media
  • zarządzanie kalendarzem „akcji” social media zgodnie ze strategią marketingową/biznesową
  • zarządzanie produkcją materiałów VM
  • utrzymywanie i budowanie relacji z influencerami oraz kreatywne podejście do influencer marketingu
  • raportowanie wyników (posty, zasięgi, nowi obserwatorzy, ruch, sprzedaż, itp.)
  • codzienna komunikacja z zespołami handlowymi i managerami sklepów
  • wspieranie działań e-commerce
  • wspieranie działań z zakresu obsługi klientów

Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie w pracy w marketingu (atutem będzie praca z influencerami w branży modowej lub kosmetycznej)
  • doświadczenie w pracy i dobra znajomość obsługi monitorowania kanałów social media
  • praktyczna znajomość social media i digital marketingu
  • mile widziane zainteresowanie branżą fashion i beauty
  • dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły, zarządzanie czasem i dotrzymywanie terminów
  • elastyczność i zdolność do wyznaczania priorytetów,
  • „lekkie pióro”
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca tłumaczenie materiałów marketingowych
  • wysoka motywacja i nastawienie na pracę w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • kreatywność, wyczucie estetyki
  • doświadczenie z zakresu e-commerce będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę w kreatywnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
  • możliwość wdrażania swoich pomysłów i samodzielnej realizacji ciekawych zadań
  • perspektywę rozwoju zawodowego w organizacji
  • zniżki na produkty naszych marek
  • atrakcyjne biuro w centrum Warszawy
  • fantastyczną atmosferę
  • lekcje angielskiego dla naszych pracowników

Aplikacje prosimy przesyłać na adres email: kontakt@rayagroup.pl

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Koszyk

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów